orgonit.uvadi.cz

Veškeré dotazy pište na moji emailovou adresu (orgonit zavináč protonmail ch). Zdraví Ondřej.

Zkušenosti s orgonitem

Zde se svolením přidávám zkušenosti majitelů orgonitu. Za všechny poslané maily děkuji: 

Dobrou zkušenost mám s přiložením orgonitu při bolesti hlavy na čelo, stejně dobře funguje v oblasti srdeční čakry nebo na solaru při nějakém stresu. Mám pocit, jako když tu bolest rozpouští v kruzích. Taky jsem jeden zakopala k venkovnímu ibišku, když jsem ho v květu přesazovala (bylo to nutné, jinak by byl zničen) a neopadal ani jeden květ, ani jeden lístek, krásně se na novém stanovišti ujal. V počátcích spolužití s orgonitem se děly věci v oblasti vztahů! Jakoby všechno potlačované muselo na světlo. Mám pocit, že to urychlilo čištění. V současné době je kolem taková mela, že nedokážu říct, co z toho je vlivem orgonitu. Každopádně je doma "čistěji" a v práci průzračněji, jestli rozumíš. Orgonit sundal lidem masky.

Ahoj, absolutní jasný důkaz, že to co nyní máme doma funguje. Velký jsme umístili pod postel a najednou jsme měli oba lehkou závrať a rozhodně to nebylo nic z očekávání. Doma je najednou jako v lese, jakási lehkost a jasnost. Zatím rozmisťuji kolem domu.

...

Moc děkuji za poskytnutou pomoc. Včera jsme se podělili o tři TB s kamarádkou, která uzdravuje rukama, takže nutnost. Ona říkala, že je to tu moc fajn, že se to hodně změnilo v dobré. Sám cítím, že hřbitovy jsou vyrušené, fakt to funguje, nevím jak, ale jo. Byl tu také kamarád co žil v Indii a vrátil se, říkal, že máme nad barákem velikého anděla. Já osobně jsem velmi klidný, spíš už jenom vylaďuji sebe sama.

(pozn. O.: Rodinka koupila starý domek mezi kostelem s hřbitovem a velkým novým hřbitovem. Bydlel tam násilník, měli noční můry, někdo ze sousedů viděl na jejich dvorku čerta. Místo je zřejmě nějak energeticky významné, soudím dle mystické vize maminky.)

...

Jak jsme dali dali ten větší orgonit pod postel (bez nějakého většího očekávání) tak se úplně jakoby pohnula zem a bylo tu jiskrno a strašně moc energie, že by i člověk chtěl rychleji dýchat. Chtělo se mi pak pořád sedět na zemi, protože jsem si připadala jako v lese. Ten večer to tak bylo celý a já jsem z toho ale pak měla i migrénu, možná, že jsem se toho jenom načichala:) Bývám na to citlivá. Teď  ho máme pořád pod postelí, je to už ale jiné. Je tu pořád líp, než kdy bylo a je fakt, že hřbitovy to odklonilo od tohoto domu. Je to jako by byly za  pomyslným sklem a tam to proudilo jinak a tady zase jinak. Dokonce já jak chodívám s malou na procházku, tak mně vždycky lákalo jít někam přes hřbitovy(oba jsou průchozí a do jednoho máme vstup i ze sadu)...teď už jsem tam dlouho nebyla a ani nemám tu potřebu. Byla jsem tam opravdu denně. Taky tu dřív byla hodně ospalá energie...kdyby tu člověk mohl jenom spát, bylo by to fantastické. Teď je tu víc energie něco tvořit.

(pozn.O.: Pokud se orgonit dostane na místo, kde je to energeticky hrozný, masivně zvýší svou aktivitu a průtok energie, takže je možný i jasněji sledovat jeho efekty a cítit ho. Například jeho "aura" se zvětší na několikanásobek. Jakmile prostor kolem sebe vyčistí, zase se uklidní.)

TB jsou vynikajcí. Jednak nosím v kapse kamkoli jdu, jednak je používám v leže např. na solar. Ihned pomáhají fyzickému tělu. Zdá se mě to dost silné.

Začala jsem zkoušet HHG - to mě zatím působilo jakoby pod nohama a nad hlavou, a to po přiložení na solar plexus. Asi to chce další zkoušení...

Něco málo o Vašich TB. I když hnědou barvu dvakrát nemusím, působí mile a uhlazeně, asi proto že jsou z jemného materiálu a při výrobě z Vás do orgonitu nic špatného nejde. Vnímám to tak, že čím je jemnější materiál v orgonitu, tím lépe se hodí do našeho biopole jako osobní ochrana. Jelikož je vlastně všechno myšlenková energie, je hodně důležité si obdržený orgonit naprogramovat na svojí energii a přání. Jako základní věc, která se mi osvědčila je v dobrém rozpoložení napsat na orgonit slova SVĚTLO a LÁSKA, zlepšuje to vyzařování orgonitu. Taky není od věci si s orgonitem občas "pokecat". Vaše TB jsem dal vedle květináče s kalou, kterou v minulosti neustále sužovali mšice, po obdržení TB je čistá! Účinky  jsou evidentní u všech květin co mám doma. Také kočky na zahradě, poté co obdržely TB, mají lepší srst a kypí zdravím. Zelenina v lednici je po delší době skladování v daleko lepším stavu, než po donášce z obchodu. Po příchodu do prostoru kde jsou orgonity je prostě znát, že "zde něco pracuje".

Co vidí Aurafoto:

Aurafoto  Aurafoto

(půjčeno ze zahraničních stránek)

Pekny den, prave to prislo (17 TB). Diky. Drzim tu skatuli a je to sila. Este som to ani neotvoril. Ma to grady :))

Energii vnímám - někdy cítím rukama, někdy mám obrazy uvnitř sebe, někdy pocity po těle - mrazení nebo naopak teplo, apod.

Trochu i "vidím" očima - povedlo se mi uvidět éterické tělo, modré jiskřičky kolem mých prstů a teď nejčerstvěji třeba zlatý roj jiskřiček energie nad jedním orgonitem, který máme v nohách postele :-) Nááádhera.
Spíš než vyřazení z činnosti zatím cítím nádherný příliv síly a bdělosti do mého života. Díky.

...

Ty jiskřičky byly nad TB v okamžiku, kdy nám do pokoje zasvítilo slunce. Teda abych byla přesná, byly i jinde, ale nad nohama postele, kde je TB pod matracemi, to dělalo roj do trychtýře a bylo jich tam tak dvakrát tolik.

...

Ale když mám u sebe ten HHG, tak se mi hodně silně otevírá 7. čakra, cítím uplné pálení nahoře na temeni, i třeba teď když na to jen pomyslím.
Včera jsem byla u mé známé, pomáhá lidem jako léčitelka, vzala jsem jí ukázat HHG a TB.

Na HHG povídá: To ostré (kov) chrání to dobré uvnitř. Kdo je schopný přijmout to dobré, tomu to ostré neublíží. Ale musí to být takhle chráněné. Nad HHG cítila krásný gejzír, jako vodotrysk, viděla jsem ho taky, bylo to tak 25-30 cm nahoru a pak se to otevíralo zpátky jako fontánka. No jasně, proto se mi to taky otevírá nahoře :-)

...

Roj do trychtýře u TB? To jsou věci. Můžeš ten trychtýř líp popsat?

...

nebude to přesné, ale cca 60 cm do výšky (nad matrací a peřinou), dole u matrace kolem 20 cm, nahoře širší, tak 40 - 45 cm. Točilo se to, ale ne všechno, spíš to tak "poletovalo" nebo "se rojilo".

Pulzy zatím nevidím ani necítím, ale vím, co myslíš.

Vzala jsem si teď do ruky HHG a spíš než pulzy to je takový jemný a přitom silný start, jako teplý hrnek čaje v rukou, když jsi zmrzlý, jako paprsky slunce na všechny strany - jako když se tím mým dotykem uvnitř neco spustí a rozjede. Nevím k čemu to přirovnat. Přišlo mi, že pulzy by to dělalo, kdyby tam té energie bylo míň - jako zapnout/vypnout, jako sinusovka.

Ahoj Ondro,
tak jsem se dnes podíval na ten orgonit, ještě než jsem vstal, dal jsem si oba do postele, nejdříve vedle. Cítil jsem, jak oba vyzařují, vnímám tělo jako celek energie.

Nejlépe, ale bylo když jsem si ho dal jeden mezi nohy ke kolenům a jeden za hlavu. To jsem cítil, jak prostupuje celé mé energetické pole. Cítil jsem zároveň nepříjemnou energii, ale i příjemnou. Na různých "místech těla" jsem cítil větší napětí a trochu bolest, různě to bylo, kde potřebovalo. Jako by ta energie pracovala a čistila-opravovala, tam kde to bylo třeba. Na některých místech to bylo dýl.

Po přečtení článku na osudu http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10237 je mi to hned jasné. Orgonit jednoduše a prostě nasává destruktivní energii a přeměňuje ji na konstruktivní. Čím více destruktivní energie je, tím více orgonit pracuje, ale počítám, že dle své velikosti-čili kapacity.

Když jsem položil ruku na orgonit či měl ruku velice blízko, tak jsem cítil tu vířivou energii, až bolest.

Vzal jsem tedy mobil do ruky a ucítil ihned bolest z vyzařování destruktivní energie, je pravda, že na něm mám už částečně zničenou keltskou spirálu a trochu poškozený šungit (ale tomu to nevadí), ale i tak vyzařuje. Dal jsem tedy mezi dva orgonity ten mobil a mobil byl téměř vycucán, nic moc nevyzařoval. Všechno braly orgonity a podle toho jeli na plné obrátky a já cítil, jak zase pracují až to bolelo.

http://putujicioblak.blog.cz/1003/jak-funguje-orgonit

Po otevření jsem žádný vír energie necítila / jen v autobuse brnění v nohách, jak jsem měla balík na zemi. Je ale fakt, že v bytě je energie jiná pár chvil po položení, s tím lesem to pojmenovali lidi přesně ... a co bylo večer markantní: holky se nehašteřily / 4 kočky /.

Protože jsem byl z nemocnice unaven často jsem pospával kdy se dalo. Zajímavé však byly sny. Sedl jsem si kupříkladu do křesla a přemýšlel nad nějakými těmi technickými problémy. Najednou se přede mnou vynořila jako by kniha kde byly tyto problémy velmi podrobně popsány i s výkresy a já je mohl bez problému studovat. Bylo to asi jako soubory PDF v počítači. Zajímavé bylo hlavně to, že jsem mohl být aktivní a se stránkami manipulovat jako v realitě. Že v realitě nejsem jsem poznal až když jsem se probudil. Opakovalo se to častokrát a těšil jsem se na to. Sny zmizely když jsem začal brát prášky na bolest (oblbováky) které mi doktor předepsal. Škoda.

...

sny jsem měl vždy klasické tj. pasivní kde se člověk dívá na více nebo méně reálné sny. Tohle se s tím však nedalo srovnat. Z bdělého stavu jsem nějak úplně plynule přešel do toho snu a že je to sen jsem si uvědomil až když jsem se probudil. V tom snu jsem si uvědomoval důležitost těch informací a litoval že nemám k dispozici nějaký záznam. Bylo to dost složité a týkalo se to využití magnetického pole asi jako využití elektřiny.Něco málo jsem si zapamatoval bylo toho moc.

Tak mi to nedá abych se nesvěřil s výsledky. Všechny osoby kterým jsem orgonit rozdal zaznamenaly positivní účinky. Jednak snížení bolestivosti u vleklých onemocnění a také nezvyklý příliv energie projevující se až workoholismem. Já osobně jsem se již vzpamatoval z pobytu v nemocnici a vrátila se mi schopnost přijímat energie. Takže z orgonitu jí pochopitelně cítím a vnímám ji jako velice jemnou a příjemnou. Všichni též nosíme jeden kus stále při sobě.

Tyrkysáček je BOMBA! Jsem spíše "hrubohmotný" člověk, očekávala jsem tedy spíš fyzickou reakci (brnění nebo tlak v rukách apod), ale místo toho jako by prostor zaplnila hutná energie, která vytvářela dojem, že se místnost i všechno v ní balí do mlžně bílého ochranného obalu. Měla jsem pocit, jako by se mnou v pokoji byl velice milý přítel. Pohoda, zklidnění. Uvidíme, co bude dál.

...

dnes jsem zkoušela tyrkysáčka u poslechu tibetských mís...Vydržela jsem to jen chvilku než přišla pecka v podobě obrovského teplého tlaku kolem krku, která dál vystřelovala do hrudníku. Měla jsem pocit, že se udusím, ale brzy to přešlo a pak už to bylo dobrý... Už jsem si všimla, že fyzická reakce na orgonity se u mě projeví převážně v této oblasti... zvláštní... Jinak HHG v nohách postele - SUPER!!! Energie v ložnici (menší místnost) sice hutnější, ale usíná se mi i přesto dobře a zatím odešly takové ty bláznivé sny, po kterých je člověk ráno pomlácený, jako by vůbec nespal.

Včera jsem byl u jedné kartářky, která je jasnovidná atd., a při odchodu jsem položil na stůl 1ks TB a ona hned-to je silné, co to je, to jsem ještě neviděla a měla ruku od toho asi 1,5 m daleko. Tak jsem jí ho tam nechal.

Moje žena je na takové věci dost citlivá, od té doby co to má, hodně hluboce a dlouze spí, ale je hodně podrážděná, až zlá na mě. Může to být tím a přejde to? Jako že se uklidní.

(pozn.O.: Tohle se dá taky čekat, pokud má člověk problém vyjadřovat emoce a dusí je s sobě, jako vztek atd. Orgonit protahuje bioenergetický systém a podobné zatuhlé energie dostává na povrch. Samozřejmě je vhodné tomu pomoct ještě z jiné strany aby došlo k pochopení, tj. vhodný terapeut.)

zásilka dorazila, rozmístil jsem všechno po bytě, kde se dalo. Jeden jsem dal do ložnice asi 1 m od manželky. prý nemohla vůbec usnout. I nějaké sny se zdály, což už je co říct, protože za deset let nepamatuju, že by se mi něco zdálo.

Kdybych věděla, jak dvoudenní uložení balíčku prospěje místní pobočce České pošty, snad bych ho tam nechala i déle. Dámy byly usměvavé a vtipkovaly!, po pracovišti téměř tančily!!, balíček hned našly!!! a dokonce se přednáněly ve vymýšlení!!!!!!!! jak mi zjednodušit výdej jiné zásilky. Neuvěřitelné, a to tam chodím řadu let.

Skutečnost, že v prostorách budovy hlavní pošty nebyl jediný z našich romských spoluobčanů - což se mi ale nestalo NIKDY - si opravdu ani orgonem nedokážu vysvětlit.

(poz.O.: Poflakující se partičky působí zpravidla destruktivně, takže pole konstruktivní energie je odpuzuje?...)

Dobrý den Ondřeji, slíbila jsem, že napíšu zkušenosti a ty jsou až neuvěřitelné. Nic není náhoda, že jsem se dostala na Vaše stránky a intuitivně jsem byla nucena si orgonit koupit. Dnes jsem za něj vděčná. Koupila jsem si u Vás HHG klasik a 5 TB cca v polovině dubna. Když jsem ho vezla z pošty domů, tak jsem se cítila jak opilá štěstím. Doma se pak se začali dít věci. Díky orgonitu HHG klasik, který jsem dala na chodbu, ta sousedí hned vedle s domem lidí, kteří si ode mne půjčili peníze a pak mi otrávili psa - chtěla jsem vrátit peníze a to byla odpověď. Teď prodávají dům na který byli hrdí. Co je donutilo nevím, ale začali se dost nechutně hádat. Pro mne je to radost, že už se nemusím bát, že mi zase něco vyvedou. Za druhé zbavila jsem se nájemníků. Je to syn s rodinou, který zkrachoval, je samé dluhy, přišel o byt a se svou ženou a s dětmi se mi nastěhoval do domu. Bylo mi jich líto a tak jsem je do domu vzala. Všechno si přivlastnili a já jsem si nemohla málem ani uvařit kávu. Pokud jsem jim dávala peníze tak to šlo, když už jsem nemohla, tak to bylo moc špatné. Ze syna vychází tak negativní energie, že když jsem ho potkala bylo mi špatně a nemohla jsem ani dýchat. Ale proč Vám to píšu. Nemohli to vydržet ani oni, začali být nervozní, slovně napadali a nakonec jsem dostala sílu a odvahu, že jsem je vyhodila. Kupodivu odešli, oni se tu necítili taky dobře, asi zas nemohli vydýchat tu pozitivní energii. Je to smutné, ale syn se ke mně nikdy nechoval hezky, pořád jsem byla matka, která odpouští a stálo mě to dost sil toto udělat. Po jejich odchodu bylo v místnosti přímo černo - bylo mi tam špatně a zase jsem se dusila. Dala jsem HHG do místnosti (kuchyň s obývákem) a to to spravilo snad během hodiny, bylo to až neuvěřitelné. Už to tu mám čisté a žije se tu přímo skvěle a spokojeně. Ani moji pejsci už nejsou tak nervozní. Orgonit sundal lidem masky, jak píše ve zkušenostech jeden z majitelů, ale je vidět, že hodně negativní lidé orgonit nesnáší, raději od něj utečou - bohužel je to jejich volba, než aby se zamysleli proč tomu tak je.

Je mi 69 let a já se cítím o mnoho let mladší, přestaly i bolet záda. Orgonit jsem si nikam na tělo nedávala, stačí chodit okolo HHG - to je síla a to byl jediný zdravotní problém, který jsem měla. Děkuji za orgonit a přeji sluníčkový den.

Cestou z pošty jsem cítil na břiše slabé vibrace, jak jsem to nesl. Po rozbalení jsem každý kousek potěžkal a s jedním pukem v kapse se vydal do města.
Pocity: TB - věděl jsem o něm...; HHG5 - energetický úder, raději jsem ho po malé chvilce položil (zvýšení tepu, silné vibrace); HHG3 - nenechal se moc zahanbit...

"Energetický úder" znamená, že to bylo nepříjemné?

"Energetický úder" bylo první co mne napadlo při prvním potěžkání. Asi ne úplně šťastné vyjádření. Nebylo to nepříjemné. Reakce měla malé zpoždění (1s - 2s?), ale ta síla... Pak jsem ty kužele raději s respektem opatrně položil. Po návratu z města byl v místnosti jiný vzduch. Změna byla citelná. Podruhé už to bylo jiné. Zkušenost z předchozího kontaktu byla znát. Tělo se připravilo.

Balík přišel moje švagrová která "dělá" anděly jak jsem ji to dal do rukou tak se ji podomily nohy a okamžitě mi to mrskla zpátky že jí to nesmím dělat ... takovou nálož ji dát bez přípravy. Osadili jsme orgonity po celém domě a dal jsem jich 5 ks do nějakého kvazi pentagramu kolem domu aby nasávaly tu špatnou energii. Vím že doma to funguje dost dobře protože se hlavně otvírají všem čakry. Oba s manželkou večer při usínání cítíme dost silné vibrace ale od té doby co máme orgonit pod postelí skončily manželčiny bezesné noci...spí jako miminko a ráno se jí nechce z postele ... to je fakt síla. Na děti to zatím moc neúčinkuje alespoň to tak necítíme ale asi časem přijde i nějaký výsledek od nich.

Co přesně (kolik) dostala švagrová do ruk?

Švagrová dostala celou krabici ... :) A podlomily se jí nohy ... to jsem ještě neviděl.
...umístil jsem orgonit aneb jak mu říkáme " orgouše " k zahradní trávě gigantu, který byl po zimě nějaký zdecimovaný ... do 14 dní obrazil o 30 cm ... neuvěřitelné ...

(Pozn.O.: Je ale realita, že na rostlinách občas nic znát není. Klíč k vysvětlení zatím nemám...)

co se tyce zkusenosti s drive od Vas objednanymi TB, tak jsem si umistil 3 ks pod postel. Na okne nad posteli zacaly obrustat 3 ks sukulentu, 2 z nich pritom letos zatim zadnou aktivitu neprojevily. Mne tyto TB zklidnily spanek, vyrazne se snizil vyskyt nocnich mur, dale jsem celkove mnohem klidnejsi a vyrovnanejsi nez drive [v byte jsem se predtim citil doslova hrozne - namerene geopatogenni zony, na strese vysilac mobilniho operatora, panelak, asi 8 ks wifi od sousedu atd.]. Pokud mi neni vecer dobre, at uz bolest v krku nebo jine potize, rano byvam zcela zdravy. 1 ks jsem umistil do auta, pri rizeni jsem opet mnohem klidnejsi a zda se, ze se i snizil pocet konfliktnich situaci s okolim. Dale odstinuji monitor pc a jeden jsem si umistil i v zamestnani.

omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo vám odepsat, ale ještě jsem čekala jak se budu po více než týdnu s orgonity cítit. Musím říct, že je to paráda. Po práci jsem sice unavená, ale do rána ze mě vše spadne,cítím se plná energie a hlavně spím celou noc. Dříve jsem bývala také po hodině vzhůru a teď spím jako zabitá.

V minulosti som sa zaoberal videním energií, ale upustil som od toho. Táto schopnosť mi ostala v podobe videnia bezfarebných energií a prány - životnej energie. Dnes keď som sa vracal domov som si všimol zvýšený výskyt dobrej prány okolo nášho domu ( javí sa mi v podobe striebornobielych guličiek ). V schránke oznámenie o doručení zásielky nebolo. Prekvapenie nastalo keď som prišiel do bytu a zistil, že balík mi niekto z rodiny prebral. Po otvorení som dal dlane nad krabicu a pocítil som veľmi jemnú teplú energiu ktorá sa mi rozliala do dlaní. Rozmiestnil som orgonity po byte a jeden ks HHG som umiestnil ku kanvici s vodou a odišiel som do mesta. Po návrate som zistil, že voda sa zmenila na veľmi jemnú, akoby som ju nabral niekde z horského potoka. Po cca 5 minútach som si všimol, že cítim veľké teplo na hrdle, ktoré sa dalej rozlialo po hruď a solar plexus a drží sa v ňom doteraz:). Je to veľmi príjemné a pravdepodobne to lieči, pretože som po chorobe. V meste máme jedno patogénne miesto, na ktorom je veľký výskyt nezdravej čchi a musel som sa na ňom zdržať podstatne dlhšie ako som plánoval, cítil som ako mi nejaká energia preskočila do aury pri hlave, pretože som v nej cítil chvíľku tupú bolesť ktorá prešla po pár sekundách. Výsledok po príchode domov? Znie to vtipne.. ale ,, je mi teplo v hlave ,, . Účinky sú skutočne z orgonitu. Čakal som brnenie a výstup energie ako pri iných energetických žiaričoch ktoré mám a teplo ma prekvapilo, teda placebo efekt je vylúčený. Plus vodu som dal pokusnej osobe, ktorá tiež spozorovala zmenu chuti vody. Voda stála pri HHG cca 4 hodiny. A čo sa týka tej prány v byte.. vidím len dobrú pránu a tá zlá akoby zmizla, nerozumiem tomu, ako je možné, že nevidím negatívnu chi, ale som vďačný, že je preč. Samozrejme tých pocitov bolo viacej.. spočiatku mi bola obrovská zima, cítil som bolesť hlavy.. a podobne, to nieje potrebné rozpisovať, pretože to zmizlo a ostalo len pozitívum. Pokračujte v tom čo robíte, pretože pomáhate vnášať svetlo tam, kde je to potrebné. Ďakujem vám a prajem aby vás všetko zlé obchádzalo a dobré nachádzalo.

Zdravím,
v piatok som si bol na pošte vyzdvihnúť balík s TB-dík za dodanie. A moje prvé dojmy?
Plný očakávania som doma balík otvoril a nič zvláštneho som v tej chvíli necítil, len mama, ktorá ho vzala do ruky cítila slabé mravenčenie v ruke. To bolo všetko. Tak som všetky TB pekne porozkladal na slnko a večer som ich rozmiestnil po dome. Jeden som si dal vedľa postele-asi 0,5 m od hlavy a brat si dal tiež jeden vedľa postele.
Ľahol som si a v tom to začalo...nemohol som zaspať, točila sa mi hlava a pociťoval som brnenie v pravej časti tela, kde bol TB. Nakoniec som ani neviem ako zaspal, mal som veľmi veľa živých snov a ráno som sa zobudil totálne vyšťavený a bolela ma hlava. Spýtal som sa brata, ako sa mu spalo a on mal presne také isté zážitky-nemohol zaspať, točila sa mu hlava , ževraj sa zobudil na to, ako sa trasie a oblieva ho chlad. 
Druhú noc som už TB dal na opačnú stranu steny ku nohám a spal som jak mimino. Ráno v pohode oddýchnutý.
No a dnes poobede sa prihodila zvláštna vec-mal som vonku na slnku pri sebe 5ks TB a jeden som ešte v piatok zakopal vedľa domu pod strom. Vtom som si všimol, ako letia na juh dajaké sťahovavé vtáky-boli pekne v tvare šípu, no nad stromom, pod ktorým bol zakopaný TB zrazu začali vo výške krúžiť-spravili 3 kolečká ponad strom , znova sa zoradili do tvaru V a vyrazili na juh.
Ten TB, keď som zakopával pod strom, tak som myslel na to, aby rozpúšťal chemické oblaky.
A ako som tak sedel, uložil som 5 TB na stôl do tvaru štvorca a jeden som dal do stredu. Od juhozápadu prúdili mraky, no keď prechádzali ponad , tak akoby narazili na nejakú bariéru-akoby ich niečo zabrzdilo a začali pomaly miznúť-a nad domom bol skoro stále modré nebo, kdežto v okolí bolo dosť oblakov. Dokonca som videl, ako si TB poradili s dosť mohutným mrakom -keď šiel ponad ,akoby sa v strede spravil taký menší vír a o chvílu bol prevŕtaný a presvitalo cezeň modré nebo. Keby som nezažil, tak neuverím. Po počiatočnej miernej skepse so veľmi rád, že ono to naozaj pracuje. Zatiaľ toľko, časom pridám ďalšie referencie.

omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo vám odepsat, ale ještě jsem čekala jak se budu po více než týdnu s orgonity cítit. Musím říct, že je to paráda. Po práci jsem sice unavená, ale do rána ze mě vše spadne,cítím se plná energie a hlavně spím celou noc. Dříve jsem bývala také po hodině vzhůru a teď spím jako zabitá.

1. docela to pomáhá kvítkám, některé, které jsem už chtěl poslat technickým službám se tak zbrchali, že je to až s podivem.
>2. Náš ještě nenarozený syn je mnohem klidnější v přítomnosti HHG než když tráví se ženou čas jinde:-)))

Když jsme se sestrou vyzvedly zásilku na poště, byl problém udržet všech 8 TB. Oběma se nám třásly ruce. A taky jsme si připadaly jak opité, chtělo se nám smát. Všechno jsme viděly jako v mlze. A měly jsme zvláštní pocit, jako když nevíte, kde končí hranice vašeho těla a kde začíná okolní prostor. Sestra občas medituje a řekla že ty pocity byly podobné. Pak jsme šly do obchodu. A já měla v jednu chvíli pocit že musím hodně intenzivně dýchat. Vlastně se moje tělo rozdýchalo samo. Pak jsme platily u kasy a já skládala věci do tašek. A připadala jsem si, jakobych jen zvenku pozorovala svoje tělo, které skládalo věci a já byla někde za ním. Moc zvláštní pocit. Doma se mi hned jakoby pročistil vzduch. Zkusila jsem dát orgonit k vodě z kohoutku a chutnala úplně jinak. A konečně jsme se z ní napila. Jindy jsme vypila 2 hrnky a žízeň pořád nešla uhasit. A voda chutnala jako když jsme zamlada jedli v zimě při sáňkování sníh :) A pak už to jen pokračovalo. Spím jak mimino. Cítím se mnohem klidněji. S orgonitem v kabelce jsem zvládla předvánoční nakupovací šílenství úplně v klidu - a že v Brně byl pořádný blázinec. Manžel se cítí odpočatý. Dala jsem TB k čajové svíčce a opodál druhou. Ta s TB hořela mnohem déle. Dělala jsem sváteční dekorace z větví a do jedné z nádob jsem nalila orgonitovou vodu. Jehličí neopadalo a větve začaly rašit - v přehřátm panelákovém bytě!!!! Ostatní ne a byly brzo holé. Když mám orgonit u monitoru, dokážu na PC pracovat mnohem déle a nemám červené oči, jako vždycky. Sestra dobře spí a s PC to má stejné. Taťka nedávno změnil práci a dělá hodně fyzicky. Od doby, co má orgonit v ložnici (neví o něm), má naprosto odpočatý výraz a lepší náladu. Dobře spí. Švagrová s manželem díky orgonitu skvěle spí a hodně se jim uvolnili bolesti zad. Švagrové se dokonce spustila něco jako detoxikace. Měla několik dní dost oteklé břicho a zaseklá střeva. Pak se to všechno uvolnilo a od té doby jí zmizely otoky na těle, které měla dlouho, a pročistila se jí pleť. Jsme nadšená a moc děkuji za možnost si u Vás orgonity koupit :) Všem jste nám pomohl :)

Někdy na podzim jsem si u Tebe objednala HHG a jsem maximálně spokojená. Poslední dobou se mi zdály samé příšerné sny a noc před tím, než mi přišel HHG, se mi zdál tak strašně moc živý sen, že jsem se z něj vzpamatovávala ještě několik dní. Ale přiše mi Tvůj orgonit, na poště ke mně byli nebývale příjemní a vstřícní a večer jsem si jej hned dala vedle polštáře u hlavy. Žádné pomalé zvykání! A od té doby nemám žádné děsivé sny typu průser v práci nebo mně chce kdosi zabít. Hu! Před vánocemi jsem dělala větší úklid v ložnici a orgonit jsem odložila do poličky cca půl metru od postele. V noci jsem se vzbudila zase nějakým příšerným snem a honem rychle šel zpátky do postele k hlavě. Co s ním spávám, mám klidnější sny a když už se mi zdají, jsou takové jakoby zaprášené, nejsou divoké a ráno si je skoro nepamatuji. Můj přítel nic nenamítá, protože od té doby mně nemusí ubrečenou a vyděšenou budit uprostřed noci.

Dobrý den,chtěla bych se podělit o zkušenosti s orgonitem.Je to super,funguje to.Já osobně jsem sice žádnou výraznou fyzickou reakce neměla,ale moje maminka,která nic netuše,uchopila orgonit do ruky,okamžité cítila obrovskou horkost v celé ruce,brnění,dalo by se říci že i trochu bolest.Velice ji to překvapilo až polekalo.Mamka má s touto rukou již delší dobu problémy,takže orgonit začal ihned léčit.Mně osobně se zdají více sny,které si i ráno pamatuji,to dříve nebylo.připadám si klidnější a vyrovnanější.Dále pak dcera začalam lépe spávat,měla problémy s usínáním a přijde my taky zklidněná.A manžel první den s orgonitem cítil obrovský příliv radosti a spokojenosti.Takže ještě jednou moc díky

Především díky za úžasné orgonity, jsou opravdu silné. Balík byl několik dnů na poště než se ke mně dostal, tak po otevření se rozprostřela velmi silná energie, polilo mně horko a musela jsem je od sebe oddělit, aby bylo možné ten přísun vstřebat ( také jsem byla oslabena po docela silném čištění), dnes je velmi příjemné svěží být v přítomnosti orgonitů. Po rozmístění doma se prakticky po jedné noci postavila 12ti letá fena vlčáka na nohy ( 3 týdny měla problémy s krvácením a byla velmi vysílena) a dostala znovu chuť do života. Syn si vybral HHG 5 dcl a probíhá u něj mohutná detoxikace s horečkami a během týdne se mu prořezaly 3 osmičky, dokonce s ním i koupal ve vaně ( to má příznivé účinky na ekzém), uvidíme co bude dál... Tyrkysový HHG máme pod postelí, vytvořila se nádherná ochranná bublina, je možno být klidu i když jsme měli noční návštěvu.... Modrý HHG jsem měla pocit , že mám ukázat kamarádce aby si ho procítila a po 5-10 minutách mi řekla, že jí přestala bolet hlava. To je pár postřehů.

Ano, s orgonity pro mě přišla velká pomoc. Jednoduše slovy bych to popsala asi jako " VELKÝ ENERGETICKÝ PRŮVAN " a to na všech úrovnich, který proběhl mým bytem, mým tělem a mým životem ... v pozitivní a očistném a správném přesném a dobrém slova smyslu !!! Velký energetický náboj a sílu jsem cítila ihned po otevření balíku od Vás, cítila jsem od začátku velkou radost a ihned vše jako začalo " lépe proudit " a opravdu jakoby se na určitou dobu ani nevím jak dlouhou vytvořil něco jako " energetický průvan ", první noc jsem nemohla spát , ale vše se zklidnilo, věci se tak jakoby otevřely, rozjitřily a probudily ... a vše našlo svůj správný řád , směr a chod a já se cítím dnes v bytě opravdu mnohem lépe a vím, že objednám zase další orgonity, abych si vytvořila ucelený ochranný celek s jejich pomocí. Moc Vám děkuji za Vaši výbornou práci, perfektní podání a informace, které umíte podat a podáváte trpělivě a zodpovídáte všechny otázky, které jsem měla, ne, že bych tomu nevěřila dříve, ale neznala jsem to a nevěděla jsem jak to použít ... Jsem moc ráda za Vaši pomoc a ráda se na Vás opět obrací a vím, že zase si našetřím nějaký peníz a opět něco i příště objednám . Moc děkuji Vám.

> Děkuji Ondřeji došel dnes.Jak jsem ho vyzvedl z pošty tak sálal teplo jako kamna. Doma asi protože je čistší atmosféra to už nebylo tolik cítit.Venku na zahrádce ale zase.Mohu říct že všechno co se na fóru o tom píše funguje.Dokonce mám zkušenost, že jsem se řízl do dlaně plechem z konzervy a do rána to bylo zacelené. děkuji

Tak tedy největší energeticá bomba byla, když jsem od pošťáka přebírala balík a když jsem ho rozbalovala.Po rozmístění orgonitů po bytě jsem měla pocit že mě něco nutí zhluboka dýchat. První noc jsem si vzala do postele 1 TB a 1 HHG modrý, ametyst.Brzy jsem usnula ale probudila jsem se ve 3 hod , celý den jsem byla jako na klíček a znovu jsem usnula teprve příští noc v 01 hod. Trochu mně to vyděsilo a tak jsem si potom brala do nohou postele tyrkysáčka, kterého si taky přikládám každý večer na hrudník s prosbou o uzdravení mého astmatu. TB v ledničce dělá divy. Jinak jsem dala pár TB mým přátelům. Legrace byla s mojí dcerou. Když jsem jí ukázala můj TB, hned kategoricky prohlásila, že na nic takového nevěří.Nechala jsem ho na stole a za chvilku z něho nespustila ruku, až zkončil v její kapse... Děkuji a přeji všechno dobré.

Dobrý den pane Ondřeji, nejprve bych Vám chtěla velmi poděkovat za orgonity, které přišly velmi rychle a v pořádku. Po otevření balíčku mě nejprve mile překvapilo, že orgonity (TB) jsou ve skutečnosti ještě krásnější než na fotkách. Vzdávám hold Vaší řemeslnné zručnosti! Vaše TB jsou úžasná. Vypadají opravdu krásně a stejně tak jsou příjemné v ruce. Hned jsem si jeden z nich vzala do ruky a hned jsem musela začít zhluboka dýchat, přesně, jak popisují ostatní. Řekla bych, že orgonity působí velmi jemně, příjemně a přesto velmi účinně. Po obdržení balíčku se mě manžel ptal, co že to vlastně mám. Dala jsem mu přečíst info z internetu, okamžitě mu bylo vše jasné. Takovou kladnou reakci jsem ani nečekala. Hned si jeden vzal a nosí ho stále při sobě. Nyní konkrétní zkušenosti. Četla jsem, že se doporučuje orgonity umístit na noc spíše pod postel k nohám, aby energie na noc nebyla příliš silná. Já si nemohla pomoct a jeden orgonit si nechala v noci při sobě. Většinou držím orgonit v ruce nebo je pod polštářem. Žádné problémy se spánkem nebyly. Od té doby, co máme Vaše orgonity, se mi každou noc zdají sny a téměř vždy si je pamatuji. To dříve nebylo. Také jsem pocítila takový příjemný klid, jakoby orgonity vytvářely kolem člověka neviditelnou ochranu. Pokud se objeví nějaká destruktivní myšlenka, zanikne hned v zárodku, jakoby se rozplyne bez mého přičinění. Hodně se zabývám tím, jak člověk svým myšlením ovlivňuje a vytváří svůj život. Co máme orgonity, najednou jsem začala řešit životosprávu. Nedovedu si to vysvětlit jinak, než že je to působením orgonitů. Ne že bych měla úplně katastrofální jídelníček, umělým sladidlům, fast foodům, margarínům, mikrovlnce apod. se vyhýbám už dlouho. Ale nyní jsem například vysadila kávu, tu jsem milovala. To opravdu není samo sebou. Dávám si pozor na Ečka a další věci. Také začínám používat ekologické čistící prostředky. Moje dcera díky orgonitu na nočním stolku přestala mít problémy se spánkem. Je jí sice už 15 let, ale před nějakým časem se začala každou noc budit, pronásledovaly ji noční můry a někdy i ze spaní křičela. Co má orgonit, je úplně v pohodě, spí klidně a budí se odpočinutější. Takže abych to shrnula. Orgonity opravdu pracují. Někdo by možná řekl, že to jsou náhody, ale já vím, že všechny tyto změny se dějí díky nim. Také nosím stále jeden při sobě. Už si neumím představit, že bych orgonity neměla. Pane Ondřeji, moc děkuji za dodané orgonity, opravdu jsem měla štastnou ruku při výběru. Děláte velmi užitečnou práci. Přeji Vám co nejvíc spokojených zákazníků. I já si co nevidět objednám další kousky. Ještě jednou veliké díky.

pokud TB mají takovou energii , co pak musí dělat HHG , to už musí být fakt mazec . S tímto říkám , že si jednou našetřím na HHG protože to musim pocítit :) TB jsem rozdělila , rodině , do ledničky , k počítači , jeden do práce , jeden při sobě jeden k posteli ... Je fakt že jsem z nich byla druhý den unavená , ale částečně nevím jestli je to tím protože já jsem unavená pořád :D TB mně dokážou zklidnit , určitě mají tendenci snižovat stres , cítim to na sobě . A pokud jde o bolest u mně napřiklad chodidel , protože mám ploché nohy . Umí utlumit bolest , ale jen utlumit přece jen neumí spravit rozbitou klenbu na noze , to není nedostatkem orgonitu že jsou ploché nohy , myslím :) No co se týče spánku , mívám barevnější a reálnější sny . A většinou se mi zdá o tom na co myslím když jsem vzhůru , takže bych mohla napsat že TB Vám může pomoct vizualizovat si něco kontrétního více . To je zatím vše co mohu říci

HHG orgonit jsem si dala do ložnice na noční stolek a vypadá to, že se spolu snášíme bez problémů. Při prvním kontaktu, kdy jsem ho vzala do ruky, mě úplně pálily dlaně. Pak jsem si ho dala vedle sebe v obýváku při sledování televize a začala jsem mít po chvíli pocit, že ztrácím vědomí, byla jsem jak omámemá až mě to trochu vystrašilo, tak jsem orgonit přesunula do ložnice. V jeho přítomnosti se mi spí skvěle, po celou dobu žádný ošklivý sen. Myslím, že se mi zlepšila záda, ráno vstávám a NIC necítím, což ještě před dvěma měsíci tak nebylo. Dokonce myslím, že mám teď enegie na rozdávání, večer vůbec nejsem unavená a neusínám u televize únavou. Řekla bych, že i moje migrény ustupují, rozhodně mi posledně stačil daleko slabší prášek než jsem užívala před tím. Také jsem si všimla jako by ledviny začaly intenzivněji pracovat, víc běhám na záchod a také víc piju. To je začím vše, ale budu vás později informovat. Možná jsem si na všechno nevzpomněla... Zdravím

Dobrý den Ondřeji. Posílám zkušenosti s Vašimi TB. Když jsem rozbalil balíček s TB tak snacha si hned jeden otestovala kyvadýlkem, to se jí točilo tak jako ještě nikdy před tím. TB jsme rozmístili po bytě i pod postele. Nyní se nám spí o mnoho lépe a dokonce i žena spí tak tvrdě, že už mne ani nebudí, když náhodou někdy chrápu. Já stále nosím i 1 TB v kapse a cítím se skvěle a dokonce i při těžší práci si nemusím brát prášky na bolest. Moc za ně děkuji.

Zdravim, tak diky za ty orgonity. Kdyz jsem prisel domu tak jsem si je prohlizel a nic zvlastniho jsem necitil. Ale pak kdyz jsem si s nima sedl. vzal jsem i dva do kazde ruky a zavrel oci ...tak to byla síla. Zacly mi mravencet ruce az po lokty a slo mi do ruk teplo. Ta energie sla opravdu citit.

zdravím :) tak celá druhá várka došla v pořádku :) sice tolik ještě energie necítím, ale pocitově vím, že ten fialový, dekorační, z tý první várky, má takovou jemnou energií, rád ho držím v ruce, ale ten silný, velký, toho se skoro bojím i dotknout, tolik energie se do mě ani nevejde, co on vydá během chvilky. :) Takže ten mám položený jen na stolku v mém malém pokojíku. S TB jsem zatím naložil tak, že 4 mám v každým rohu pokojíku, jeden nosím v batohu u svačinky do školy (svačina je pak jako čerstvá, i když tam mám rohlíky starý tři dny :D), teda ne že by byly křupavý a teplý :D ale jsou takový dobrý a měkký :), a tří zatím nevím kam dát, tak je mám pod peřinou. Spí se s nimi úplně úžasně :) Jo a ten druhý silný je taky zatím pod moji postelí, je to dárek pro moji mladší sestru. Jsem zvědavej jak ta bude jeho silnou energii vnímat :) jen doufám že se jí bude líbit, jestli ne, tak ho šoupne mě a co já s ním :D

Orgonity vyzerajú super.. Ja veľmi energie necítim, ale tie orgonity som cítila :-) Zvlášť to HHG, z toho mi brnela ruka. Energia vyžarovala do strán, ale hlavne dovrchu. Akoby to bol živý organizmus, cítila som z neho aktivitu. Skúšala som vnímať aj tie TB a bolo to zaujímavé. U prvého som cítila energiu točiť sa tak dookola, proti smeru hodinových ručičiek, ako nejaký energetický vír okolo TB. U druhého som akoby cítila energiu viac nad ním a pôsobilo to tak akosi viac hravo :-D

Dobrý den, balíček s orgonity v pořádku dorazil v pondělí. Orgonity jsou moc hezké a co je nejdůležitější, že cítím jejich energetické působení, když je mám poblíž sebe nebo v ruce. Hlavně ten největší HHG taktický, to je síla. Už nějaké orgonity jsem doma měl, i umístěný pod postelí, ale tento je nejsilnější. Zkoušel jsem ho dát pod postel, jak na mě bude působit v noci, ale nemohl jsem vůbec usnout, cítil jsem příval energie, , musel jsem ho přemístit, abych se vyspal. Ale to vůbec nevadilo, vlastně jsem to očekával, ta síla orgonitu byla znát hned, jak jsem ho vyndal z balíčku. Už jsem mu našel jiné vhodné místo. Rovněž ty ostatní dva kuželové orgonity mají znatelný pozitivní účinek. Jsem tedy velmi spokojen. Děkuji moc a třeba někdy zas nějaký orgonit objednám.

Letos na jaře onemocněla naše už krásně vzrostlá 3letá meruňka. Cituji z webu:
"Odborníci tuto zákeřnou chorobu nazývají apoplexie, mezi pěstiteli je známá spíš jako mrtvice meruněk. Stejně jako ta lidská udeří v době, kdy ji nejméně čekáme, a v případě meruněk je na veškerou pomoc pozdě. Prvních příznaků si nemusíme ani povšimnout, zvláště je-li jaro suché. V slunečných dnech se některé zelené listy svěšují jakoby teplem, a když si všimneme výrazného sesychání listů, jsou již proschlé i některé celé větve. Všechno jde bleskovým tempem a pěstiteli připadá, že strom uhynul ze dne na den. Mrtvici meruněk startují některé dřevokazné houby oslabující mladé stromy. Rizikových faktorů pro vznik choroby je při pěstování meruněk ovšem víc, např. nevhodné stanoviště, nevhodný řez koruny, podvýživa apod."

Takže apoplexie. Nejdřiv větvičky a pak už i větve usychaly opravdu bleskem. Vzpomněla jsem si na orgonity pod svou postelí. Rozhodla jsem se půjčit je meruňce. Několik dní jsem pak za ní ráno chodila a připomínala jí, že se má uzdravit. Nejdřív se usychání zastavilo a pak se strom začal jakoby osvěžovat. Podařilo se, meruňka se uzdravila! A ještě nám stihla dát spoustu krásných sladkých plodů.

Chcete říct, že se uzdravily i seschlé větve? Nebo nebyly uschlé úplně?

Některé větve byly úplně seschlé, některé uvadlé. Strom se úplně uzdravil, možná pár větviček zůstalo uschlých, ale vlastně jsem na ně nezaměřovala pozornost, tak nevím. Byla jsem se teď venku podívat, jenže strom nemá listy, a nevím, jestli by byly uschlé větve poznat. Tak jak teď je, vypadá výborně. Mou zkušenost prosím přidejte, budu mít radost.

Dobrý den, orgonity dorazily v pořádku i přes značný chaos na poště, který tam řeším jsem byla celý den, jak naspeedovaná. Neskutečný příval energie. Zkusili jsme doma je dát pod křeslo a mravenčení se dostavilo záhy:). Jsem ráda, že je mám.

A mimochodom som Vám ešte nenapísal svoje postrehy/skúsenosti s predošlími orgonitmi, ktoré som si u Vás naposledy objednal (1 HHG5 a 6 TB).

Tak najväčšie účinky som cítil samozrejme pri tom HHG5. Ked. som ho mal za postelou pri nohách, tak zo začiatku mi par rázy ako keby stahoval bloky/nánosy v oblasti konečníku (korenova čakra) a po celých nohách a

tak som par krát cítil také zvláštne teplo v celých nohách (až po pás), a to nárazovo, ako keby mi chceli nohy horiet a ako keby sa mi v nich každá jedna bunka rozžeravila, fakt zaujímavé, nič podobné som dovtedy nezažil.

Skušal som si dať ten HHG aj na brucho, a samozrejme som cítil brnenie a tiež, ako keby mi chcelo poodblokovávat tie miesta (oblast 2. a 3. čakry), lenže potom sa mi úplne zvýšil tep a srdce mi začalo silno búšit, tak som s tým radšej prestal,

lebo som to spravil pred spaním a potom som mal problém zaspat (lebo chvílu trvalo, než sa to ukludnilo) :-)

Teraz ho mám pod postelou a myslím, že sa mi vďaka tomu zlepšil spánok a hlavne zo začiatku som ráno vstával viac spotený ako obvykle :D

teraz som si už asi zvykol na jeho účinky, lebo to už toľko nepocitujem.

Len si potrebujem odblokovat 2. čakru, lebo sa mi ju podarilo par mesiacov dozadu zablokovat (nepýtajte sa ma ako), a aby nadobudlo svoje kvality vodného elementu, ktoré potrebuje, tak je treba na to oranžová farba. Trochu pomáha aj nosenie oranžového trička,

ale to je veľmi slabé, tak chcem vyskúšat práve ten oranžový HHG. Lebo kvoly tomu u mna nastala aj nepriechodnost emocii a kedže voda prečistuje, vyplavuje všetko, čo tuhne, tak je to dost velký "prúser", lebo sa mi teraz zaniesol celý energetický systém kvôli tomu, a

až teraz na to prichádzam, že klúčové pre mna bude obnovit si funkciu tejto čakry :-)

Tak sa teda teším a ked už bude ten oražnový HHG doma, tak dám vediet časom, či mi to pomohlo alebo nie ;-)

Mám několik novinek. Prvně, konečně se mi Vaše orgonity dostaly do rukou, jsou silné. Nejsilnější, co mám k dispozici. Proto je doporučuju každému, komu jde hlavně o výkon. Taky jsem je použil při meditaci se známýma, do každé ruky jeden TB, čtyřlístkem do dlaně - nic tak silného jsem nezažil od šamanů v Peru. Přímo se mi vybavila Amazonie. To taky o něčem svědčí:-)

Jak jsem již psal TB je výborný ke každodennímu nošení (posazen na prsty příjemně brní a postupuje do celého těla) osvědčil se i do oken vedle květináčů, kde rostliny kvetou v podstatě celoročně a mají až sytě zelenou voskovou barvu. Na zahradě změny na růže snad, že květy vydrží déle a zvýší se mrazuvzdornost, příznivý vliv , maliny, ostružiny, angrešt, ovocné stromy (bude to mít něco dočinění s vodou, zatím to neumím dostatečně vysvětlit). Ale naopak třeba velkokvěté kosatce téměř bez květů, těm se to moc nelíbí (nic není universální, ani orgonit nemusí vše jen zlepšovat), také vhodný pro gifting - finančně snesitelné a prospěšné pro přírodu. Zkušenosti s HHG 0,5 a 1 litr, opravdu silný "tříštitel" energie a elektrosmogu, někomu může pomoci s průchodností čaker a toků energie apod, (pro mě přímý dotek je spíše nepříjemný až pálivý, nepřímý kontakt OK) používám k rozptylu elektrosmogu (umístěny v rozích domu, dnes každý soused má WIFI o kterou nestojím, při vložení orgonitu do cesty záření a proměření síly signálu dojde k poklesu o 10 až 40% změřit zvládne vhodná apka v adnroidu. Vyzkoušel jsem více dodavatelů, ale Vaše orgonity jsou naprosto nejlepší a doporučuji všem, kteří si to zaslouží a nejsou úplně "zabednění". Lidé, kteří si jen stěžují a čekají na zázrak, který bude zdarma, bez práce a universální, takoví si nezaslouží jakoukoli pomoc, protože i k využítí síly orgonitu je potřeba určitého naladění pro příjem jeho energie.

kdyz mi orgonity od pana Ondreje prisly,cekala jsem neco skoro nadprirozeneho,ale krome lepsiho vzduchu,asi jako v lese,jsem nevnimala nic. Vecer jsem zkusila dat orgonit HHG 5dl pod postel,jestli zafunguje na odruseni geopategennich zon.Od te doby totiz,co bydlim v novem byte,cca 13let,strasne spatne spim,dobre jsem se tu vyspala tak desetkrat.Hned za domem nam vedou draty vysokeho elektrickeho napeti a kdo vi,co je v zemi.....Jake bylo moje prekvapeni,kdyz jsem rano vstavala konecne vyspala,to si nikdo neumi predstavit,jakou jsem mela radost.Od te doby,co mam orgonit vstavam kazdy den rano uz asi dva mesice,vyspala a odpocata,neskutecne...... Maly hnedy orgonit TB pouzivam na dobiti sebe same.Vezmu ho do ruky a citim mravenceni,jak do me proudi energie. Pak se mi stalo,ze jsem byla na navsteve a najednou mi v noze zacalo hodne bolave mravenceni.Honem rychle co udelat,aby se to dal nestupnovalo.Sahla jsem do kabelky pro orgonit,prilozila ho na chodidlo a mravenceni ne jen,ze prestalo jak mavnutim proutku gradovat,ale okamzite i zmizelo.Nemohla jsem tomu uverit!!!!!!!!Pak jsem si jednou spalila jazyk a patro,tak jsem orgonit prilozila na jazyk a za chvilku jsem nevedela,ze mi neco bylo.Zaverem mohu rici,ze orgonity od pana Ondreje jsou neskutecne a ihned,jak mi to dovoli financni situace,objednam si ten dekoracni orgonit s nekolika mineraly.

Dobrý den Ondřeji,
píši Vám zkušenost po 14 dnech, co jsem obdržela orgonity TB a HHG.
Když jsem je vybalila, tak jsem si vzala po jednom TB do ruky a řeknu Vám, že se mi po 10 vteřinách podlomily nohy. Je to SÍLA!!! Trošku jsem u toho zapoměla, ze mám další 4 TB vedle sebe.
Můj muž denně, zhruba po hodině co přijel z práce, usínal u televize s tím, že je unavený. O orgonitech vůbec netušil (ani o tom, že něco takového existuje). První den vůbec neusnul a po hodině co byl doma mi řekl : dneska mám nějak hrozně energie :-)
Tak na to konto jsem mu povyprávěla o orgonitech a ukazala mu je. Dostal jeden TB i k PC v práci a tvrdí, ze už není unavený (je mu 61 let a v práci velký stres). 
První 3 dny mě bolela hlava, ale teď už je to v pohodě. Jeden dostala moje mamka. Je také spokojená a sousedka už si je objednává také. Tvrdí, že jí přestala bolet kyčel a srovnalo se jí spaní.
Takže za mě, doporučuji každému, kdo je unavený, potřebuje srovnat spánek (dejte si ho pod postel k nohám) a nebojte si dát po jednom orgonitu do každé mistnosti. A ten svůj si noste u sebe. Děkuji takovým lidem Ondřeji jako jste Vy

Orgonity jsou hezké i na pohled, určitě se mi doma budou dobře vyjímat :-).
Hlavně se mi líbí srdíčka/čtyřlístky. Hned jsem vzala do každé ruky jeden tower buster a nechce se mi je pouštět. Energie mi z nich do dlaně určitě jde, dokonce mi je to i trochu prohřálo. Tak uvidím, jaká bude první noc s orgonity pod postelí :-) a jaké změny postřehnu během následujících dní.

.....

V tu první noc, jsem usnula, jak špalek a spala až do rána.
Posledních pár měsíců jsem totiž měla strašné problémy se spánkem, třeba jsem spala po dobu 2 až 4 hodin a v průběhu noci jsem se vždy vzbudila a nemohla opět nějaké 2, 3 hodiny usnout. Teď si vlastně uvědomuji, že od té doby, co jsem obklopena orgonity, tak spím nepřerušovaně, tak asi 6 až 8 hodin, což je velice dobrý výsledek. (k tomu asi přispívá i to, že se mi konečně podařilo přemluvit sousedku, aby vypínala wifi)

Před spaním mívám položenou dlaň na kuželu HHG 5 nebo špičky prstů střídavě na jeho vrcholu, po chvíli cítím příjemné mravenčení a člověka toto před spánkem zklidní.

Vzhled orgonitů se mi moc líbí, často je také beru během dne spontánně do ruky
a prohlížím si je, na jednom kuželu jsem si všimla pravotočivé spirálky :-).

Také je dobré, položit si kužel na oblast srdce, když člověk leží.

Menší orgonity jsou skvělé na nošení s sebou v batohu.

Moc Vám děkuji, za to, co děláte, orgonity na mě mají skvělý konstruktivní vliv.

Doufám, že jsme spolu nespolupracovali naposled :-) , v budoucnu se možná rozšoupnu ještě více a pořídím si další orgonity nebo obdaruji přátele a rodinu.
Taky Vás občas doporučuji, když někdo projeví zájem o toto téma.

Tak se mějte moc hezky, díky za Váš konstruktivní přínos.