orgonit.uvadi.cz

Veškeré dotazy pište na moji emailovou adresu (orgonit zavináč protonmail ch). Zdraví Ondřej.

TB - Tower Buster

nové TB se čtyřlístkem [nové okno] nové TB se čtyřlístkem [nové okno] TB [nové okno] TB zabroušené [nové okno] TB na Slunku [nové okno]

TB (Tower Buster) je základní široce používaný orgonit ke zrušení destruktivních vlivů tzv. vykrývačů signálu mobilních telefonů. Vyrábí se v objemech tisíců kusů ročně a často i víc. Jeho použití je jinak univerzální, např:

 

Do jedné domácnosti je vhodný základ asi 20 TB. To je včetně návštěvy blízkých vysílačů.

Návody jak orgonit použít jsou sice osvědčené, ale nejlepší je používat vlastní cit!

TB samozřejmě obsahuje křišťál a jeho hnědá barva je způsobena kovovo-barevnou práškovou směsí, která plně zastupuje kovové třísky a navíc výhodou je příjemnější energie, maskování na hlíně, menší hmotnost, nestudí do rukou a nelze najít detektorem kovů.

V současnosti TB obsahují bílý písek, což je téměř čistý SiO2. Písek je samozřejmě otestovaný mnou a i další lidé potvrdili funkci bez problému. K opuštění tzv. surového křišťálu, mě dotlačila cena nechutných 150 Kč za kilo "šrotu" nejobyčejnější horniny na planetě. Nemá dál význam vykrmovat překupníky.

Vyrábím pouze verzi se čtyřlístky/srdíčky.

Pro osobní použití, držení v rukou a nošení po kapsách jsou vhodnější TB se zbroušenou hranou. Jsou hezčí a mnohem pohodlnější.

Pokud chcete TB nosit u sebe kvůli zdravotním problémům, doporučuji si napsat seznam s popisem těchto problémů. Časem totiž mohou úplně zmizet aniž by si toho člověk všiml... Takže je dobré porovnávat se zápisem z určité doby.

  • Objem 80 ml
  • Rozměry cca 30x62 mm
  • Hmotnost 92 g
  • Účinný dosah 400 m. (Účinný dosah je hodnota maximální vzdálenosti od telefonního vykrývače, při které orgonit dobře zneutralizuje jeho destruktivní vliv na okolí. Maximální dosah odkud ještě TB dokáže stahovat DOR je cca 5 kilometrů.)
  • Cena: 45 Kč (TB se zbroušenou hranou: 55 Kč)