orgonit.uvadi.cz

Veškeré dotazy pište na moji emailovou adresu (orgonit zavináč protonmail ch). Zdraví Ondřej.

HHG - Holy HandGrenade

Taktický HHG 5 (5 dl)

HHG (Holy HandGrenade) 5 dcl [nové okno] HHG (Holy HandGrenade) 5 dcl [nové okno] HHG (Holy HandGrenade) 5 dcl [nové okno]

(náhledy lze zvětšit)

HHG (Holy HandGrenade) 5 dl je typ osvědčeného základního orgonitu, jen s větším objemem o 1 dl, než "standardní" HHG z návodů. Tvar konusu mu dává přídavné schopnosti a zvyšuje transformační výkon. Energie jím procházející se koncentruje ke špici a vytváří rotující vír energie nebo prýští směrem nahoru jako fontána. Uvnitř jsou krystaly křišťálu poskládané ve zvláštním vzorci, nebo jeden velký krystal, o celkové hmotnosti 50 gramů, což je pro tento objem optimální. Použité kovy jsou hliník + ocel, které mají synergický efekt a jejich poměr výkonnosti k ceně je vynikající. Ve špici je jemná mosaz s hliníkem. HHG má naprosto to samé použití jako TB, ale jeho objem je větší a dál zvláštní tvar, silnější krystaly a jejich uspořádání výrazně zvětšují jeho transformační výkon a účinky na okolní energie. I když tvar je konus nebo jehlan, jeho energie je hodně blízká pyramidám. Komentář zkušeného muže, jenž tento HHG držel 3 vteřiny v ruce: "Tak toto je silné jako hovado..."

Veškerý zdejší orgonit je vyroben z polyesterové pryskyřice, která po vytvrzení nijak nepáchne, nic se z ní neodpařuje a není alergenní. Maximálně týden trvá vyvětrání posledních zbytků pachu. Krabička od CD je v podstatě ten samý materiál. Pryskyřice může mít barvu do hněda nebo zelena, záleží na více faktorech.

HHG i TB chraňte před pádem. Pryskyřice je celkem křehká a na tvrdém se zpravidla uštipuje.

HHG všeobecně mají tendenci nasávat energii zespoda a vyzařovat ze špice nahoru. To se dá různě využít. Jde to dobře poznat například když si HHG dáte pod židli nebo křeslo, kde se zdržujete.

Všechny zdejší HHG jsou automaticky zabroušené.

  • Objem 5 dl
  • Rozměry 90v 130š mm
  • Hmotnost 800 g
  • Účinný dosah 1500 m
  • Cena: 430 Kč