orgonit.uvadi.cz

Veškeré dotazy pište na moji emailovou adresu (orgonit zavináč protonmail ch). Zdraví Ondřej.

Dekorační HHG s drahými kameny

HHG 3 dl

Dekorační HHG 3 dcl [nové okno] Dekorační HHG 3 dcl [nové okno] Dekorační HHG 3 dcl s citrínem ve špičce [nové okno]

(náhledy lze zvětšit)

Dekorační HHG s drahými kameny je určen do obytných prostor. Použita je kvalitní čirá pryskyřice s UV filtrem výrazně omezující žloutnutí pryskyřice na slunečním světle. Jeho energie je zabarvována drahými kameny, které jsou v jeho špici. Obsahuje růženín, zelený aventurín, ametyst, citrín a pyrit. Uvnitř orgonitu je surový křišťál. Vše jsou základní kameny vhodné snad pro každého, mající univerzální charakter a široký záběr účinku. Jako hlavní velké kameny jsou k výběru růženín, ametyst, citrín, modrý sodalit a zelený aventurín. Vlastnosti kamenů doporučuji vyhledat na jiných webech zaměřených na kameny (pár linků je níže). HHG je celkem náročný na výrobu trvající cca 7 hodin.

Pokud dojde k poškrabání nebo odření špičky, je možné ji dobře opravit novou leštičkou na nehty (manikůra). Nedoporučuji je namáčet vodou a dlouhodobě vystavovat Slunci.

  • Objem 3 dl
  • Rozměry 75v 110š mm
  • Hmotnost 410 g
  • Cena: 595 Kč

 

HHG tyrkysový

HHG tyrkysový, 3 dcl [nové okno] HHG tyrkysový, 3 dcl [nové okno]

Má stejný tvar jako předchozí HHG 3. Pryskyřice má nádech tyrkysové, modro-zelené čiré barvy. Obsahuje krystaly křišťálu a kameny zelený aventurín a amazonit, které ladí s celkovou barvou. Vnitřní design krystalů a kamenů je takový, že velké množsví energie se koncentruje a proudí přes kameny a tak se "obarvují" jejich vlastním vyzařováním. Další krystal funguje jako zesilovač a zároveň směruje energii do špice. Takže celkový energetický charakter HHG je modro-zelený a působí nejvíc právě na odpovídajících energetických centrech člověka - srdce a krk.

Amazonit je znám svým zklidňujícím účinkem na nervy a rozrušení emocionálního charakteru všeobecně; léčivé účinky fyzicky právě na nervy a srdce; pomáhá rozpouštět destruktivní energie žalu a smutku; pomáhá sebevyjádření - výborný pro umělecky kreativní lidi.

Aventurín zelený je oblíbený všestranný léčivý kámen, co pomáhá najít opět cit a vnímavost k energii přírody, což je vhodné třeba pro od přírody odřízlé velkoměšťáky. Umí léčit tělo, i rozkládat destruktivní emoce.

Popis účinků drahých kamenů by byl příliš dlouhý text. Kdo má zájem, lze všechno o kamenech nalézt v knížkách a i různě po internetu, třeba zde:

http://tajemno.najdise.cz/lecive-kameny-mineraly
http://www.astroesoterika.cz/polodrahokamy.htm
www.ankh.cz/drahokamy.htm
www.kameny.estranky.cz
www.drahekameny.estranky.cz

  • Objem 3 dl
  • Rozměry 75v 110š mm
  • Hmotnost 430 g
  • Cena 500 Kč

HHG fialový

HHG fialový, 3 dcl [nové okno]

Světle fialová barva se světle fialovým ametystem uvnitř. Stejné parametry i vnitřní design jako tyrkysový. Ametyst pomáhá napojit na kosmickou moudrost, pravdu a vlastního Ducha a spojením s ním - intuice, což pomůže pochopit proč tu člověk vůbec je, co je dobře a co je špatně, a o co se má snažit a kam směřovat. Pro natvrdlé materialisty je to velmi nepříjemný blbý šutr :) Cena i u všech níže je stejná jako u tyrkysového.

HHG modrý

HHG modrý, 3 dcl [nové okno]

Modrý HHG s kameny lapis lazuli. Design stejný jako výše. Lapis lazuli je dle zkušeností vhodný na pracoviště typu kanceláře (hlava) a pro klidnější vztahy s kolegy na ponorkovém pracovišti (důstojnost). Výborný by byl i v budovách naší vlády a stran, poněvadž lazulit rezonuje/podporuje pravdomluvnost, čest, úctu a "úroveň" vůbec :) Modrá už je holt taková vznešenější barva, čirou náhodou má oblíbená :)

HHG oranžový

HHG oranžový, 3 dcl [nové okno] HHG oranžový, 3 dcl [nové okno]

Oranžový HHG s kameny karneol a akvamarín. Pozor, masivně uvolňuje emoce :) Element vody... Často i nepříjemně, je nutný s tím počítat, je to součást čištění. Akvamarín je energeticky hodně podobný vonné esenci jasmín, takže kdo rád jasmín, bude se mu líbit i tento HHG.

Všechen orgonit co dostanete, doporučuji dát na den na Slunce. Tím se nabijí určitou energií, kterou vyzařuje pouze Slunce a energie orgonitu se ještě zvýší / zkvalitní.

Upozorňuji, že orgonit je citlivý na programování, stejně jako voda, takže se dá stejně jako voda programovat nápisy nebo mentálně. Lze použít stejný návod jako pro vodu (práce Masaru Emoto). Tak si ho můžete doprogramovat podle svých vlastních přání, na co, a jak, by měl působit. Charakter programu by měl odpovídat charakteru působení obsažených drahých kamenů, aby byl program s kamenem v rezonanci.

HHG žlutý

HHG žlutý, 3 dcl [nové okno]

Žlutý HHG s kameny tygří oko a pyrit. Oba mají afinitu k solar plexu a zvlášť pyrit i uzemňuje. Energie žlutá až do zlata. Tygří oko nebývá pro každého, zřejmě ve smyslu síly. Na fyzické úrovni podporuje hlavně trávící funkce a v duševnu podporuje sebe-vědomí, pomáhá se stresem a zostřuje základní rozumovou mysl.

HHG růžový

HHG růženínový, 3 dcl [nové okno]

Růžový HHG s kamenem růženín. Růžová je "vyšší" barva Srdce. Podporuje pokročilé "srdeční schopnosti" jako například odpuštění i lidem, kteří hodně ublížili. Jinak základní barva srdce je samozřejmě čistá zelená.